720P Slapped! The Movie


 


 



https://moviebemka.com/id-5843.htm



 


 


?anri: Fant?zija; Re?isors: Alex Magaña; izlaišanas datums: 2018; ASV; ; Reitings: 7,8 no 10 zvaigzn?m. Tas ir pat smiekl?gi. Ahh jut?ba. Nosl?gums ir Hilari-Ow. Milo run? k? D?ons Pearsons. Dawn no plan?tas cilv?ks no iep?auk?t. Nevienam nav atg?din?ts, ka vi?a nesp?j r?koties . Esmu gaid?jis miljoniem gadu JLO filmu. Yayyyy. ? (p?c EVA un EVE, protams) lol. Klus?, ta?u smiekl?g? filma. Es neesmu p?rliecin?ts, ko gaid?t, bet galu gal? bija pat?kami p?rsteigts. Es teiktu, ka š? indie filma noteikti ir v?rts skat?ties.


Slap iep?auk?t aiz?eršanos. Duno par filmu. bet c??i. NOM haha. Ja jums pat?k "bro" humors, t? ir patieš?m jautra filma. ?erme?a apmai?as virpulis ar daudziem smieties. Izbaudi. Vai m?s esam t?di, kas tagad ir neiedom?jami. Tas bija daudz slikt?k, ja b?rns sk?ra k?du ar n?ju. Man pat?k š? filma. Ori?in?la ideja, ko ?oti gudri vad?ja Alex Magana. Es nodom?ju un visus tehnis aspektus vispirms nov?rt?ju. Man patika š? pieredze un ieteikt to citiem, kam pat?k labas kom?dijas.


 


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joel راهکارهای ردیابی و شناسایی، جمع آوری خودکار داده ها و اتوماسیون صنعتی | شرکت شلر همه چيز در باره شبکه و مخابرات نصب و سرویس آسانسور املاک گيلان کهفِ نور مرکز خدمات ساشین سرویس ویپوز کارتخوان و پوز موبایلی و سیار Dan